Continue

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

KARAKTERISTIKAT RUBICON

• Akse Dana® 44 para/mbrapa
• Electronic Sway Bar Disconnect
• Kuti e Shperndarjes 4×4 Rock-Trac®
• Kontroll diferenciali Tru-Lok®

Akse Dana® 44 para/mbrapa


Nje klasike e vertete eshte bere per te qene afatgjate dhe e besueshme. Rezistanca vjen nga boshtet e rende, stiff housings, kuzhunjetat e medha dhe montimi i kuzhunjetave mbi qender per udhetim me te qete. Aksi perpara Dana 44 eshte standart vetem ne Rubicon.

Wash-out Interior with Drain Plugs


Kur nisesh me Jeep® Wrangler-in tend ne nje adventure te re, jeni te destinuar per tu bere me balte. Per te pastruar kabinen e makines, hiq tapat e kanaleve kulluese ne dyshemene e makines, poshte kembeve. Laje, shpelaje dhe perserit aventuren.

Skid Plates

Cdo Jeep® Wrangler eshte I mbuluar me mburoje poshte trupit te makines qe mbron komponentet me te rendesishem me telajo celiku 2.5-mm poshte sarboratorit dhe boshtit te trasmisionit.

SAHARA KARAKTERISTIKAT KRYESORE

• Rrotat
• Sendilje me qendisje
• Parafango me ngjyren e makines
• Alpine® Sistem audio premium

Pershendetje, Si mund t'ju ndihmojmë?